HISTORIA

Norbert jest szczęśliwie uzależniony od internetu. Od dawna nie wychodzi z domu, a wszystko co potrzebuje do pełni życia przywozi mu Marian – szalony, kochający młode kobiety i imprezy, pięćdzisięcioparo letni taksówkarz.
Rodzina Norberta, nie podziela jego pasji. Pragnie, by ten w końcu się z nimi spotkał. Robią co tylko możliwe, by zmusić go do opuszczenia pełnego komputerów mieszkania. On jednak nie daje za wygraną, walczy, by w ostateczności, po nie udanej intrydze rodziny, zerwać wszelkie kontakty ze światem zewnętrznym.
To właśnie wtedy spotyka go największa katastrofa. Coś czego każdy Nerd boi się najbardziej. Okazuje się, że nie zapłacił za internet i ten właśnie przestał działać. Norbert opuszcza dom i udaje się w wielką, pełną przygód i niebezpieczeństw wędrówkę do Internetexu – firmy, która dostarczała mu internet. Jakby tego było mało w ślad Norberta podąża Konsekwencja. Grupa bezlitosnych windykatorów, pewnych, że chłopak ucieka od zapłaty rachunku za internet. Czy Norbertowi uda się pokonać niezliczone przeszkody, które stoją na drodze do odzyskania połączenia?

SPECYFIKACJA

Tytuł: NERD
Tytuł Oryginalny: NERD
Status Filmu: GOTOWY
Data Produkcji: 2019
Kraj produkcji: POLSKA
Gatunek: KOMEDIA, PRZYGODA
Język: POLSKI
Czas Trwania: 90 min
Reżyseria: ARTUR SCHMIDT
Scenariusz: ARTUR SCHMIDT, KRZYSZTOF PIETRZAK
Występują: KATARZYNA FIGURA, MARIUSZ JAKUS, MICHAŁ STASCZAK, MICHAŁ PIELA, GRZEGORZ PAWLAK, ARTUR SCHMIDT, HENRYKA OWCZAREK, JUSTYNA WÓJCIK
Zdjęcia: KRZYSZTOF PIETRZAK
Montaż: JANUSZ CZUBAK
Producenci:
ARTUR SCHMIDT, PIOTR KUBIAK,
KRZYSZTOF PIETRZAK, RUDOLF SCHIESSER, SYLWIA TANTARDINI
Produkcja: PLAYADE
Format: DCP
Format Obrazu: 2:35:1

SPRZEDAŻ: Piotr Kubiak, EMAIL: Biuro@PLAYADE.PL, TELEFON: +48 888 535 815